Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Хризантема – королева осені

 
     
 

   Ця легендарна квітка стала засновником Японії. Багато століть назад Китайський імператор наказав своєму лікареві приготувати зілля, яке продовжує саме життя і дає вічну молодість. Мудрий лікар сказав, що цей еліксир можна приготувати тільки з рослини, яке росте на далеких островах Сходу (нині Японія). Але це чудове рослина дасть еліксиру потрібну силу, тільки якщо його збере людина з чистим серцем. Серед придворних таких людей не було. Тоді імператор наказав відправити 300 юнаків і 300 дівчат на ці острови. На одному з островів знайшли цю рослину і не могли їм намилуватися. Але мудрий лікар вирішив, що отримавши цей еліксир, імператор вб'є всіх і вони залишилися на островах, заснувавши там нову державу - Японію.
Через багато століть хризантему дізналися і в Китаї. Її шанували на-рівні з півонією. Її ім'ям назвали дев'ятий місяць китайського року. Китайці вірять, що хризантема, зірвана на 9-й день 9-го місяця, має магічну силу і з неї готують еліксир вічної молодості.
В Японії хризантема користується загальною любов'ю, в давнину її зображення вважалося священним і носити його на одязі могли тільки імператорські особи. Ця квітка став державною емблемою, його зображення містилося на національному прапорі, на монетах, на вищому японському ордені.

 
     
 

Вирощування хрізантеми- це цілий культ, це магія яка підкорила серця мільйонів людей. Хризантема притягує і зачаровує. Підкорившись їй одного разу, вона назавжди залишить вас в своїх чарівних обіймах. І Ви знову йдете, їдете за тисячі кілометрів, на виставки які проводять по всьому світу, щоб побачити цей феєрверк фарб і квітів останніх теплих днів золотої осені. Коли природа починає засинати хризантема дарує нам таке різноманіття кольорів і фарб перед якими встояти просто неможливо.

Це цілком зрозуміло впливом на емоційний стан людини. Врівноважена сонячно-місячна енергія хризантеми вселяє людині спокій, і одночасно бажання навести порядок всередині себе, в своїх думках і емоціях. Вона приносить гармонію у відносини чоловіка і жінки. Буде корисна хризантема і в будинку де живуть сильні особистості. Вона допоможе всім світити яскраво і не заважати один одному. Вона приносить рівновагу і гармонію у всьому і всюди.  Тому людина інтуїтивно відчуває це і тягнеться до неї всією душею.

     
     
     

В Європу хризантема потрапила в 19 столітті, а на території торгівельно-рекреаційного пункту «Лісовичок», що знаходиться біля центрального офісу Чорноліського лісгоспу чотири роки тому. Ранні сорти розцвітають ще в серпні, а пізні – квітнуть аж до стійкого снігового покриву, а зараз вони масово квітують на території «Лісовичка».

Запрошуємо всіх охочих завітати до квітника, насолодитись різнобарв’ям осінніх акварелей та придбати для свого саду улюблену квітку. Вартість куща хризантеми в горщику становить 72 грн.

 

 

 

 

Вы здесь: Home Хризантема – королева осені
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>