Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Лісівник – професія цікава

 

Лісівники Чорноліського лісгоспу минулого тижня зустрічали незвичайних гостей. Зазвичай, підприємство відвідують професіонали або ж молодь, яка починає свідомо вибирати майбутню професію.

Здивуванню не було меж, коли керівництву лісгоспу зателефонували з проханням провести екскурсію для вихованців дитячого садка.

В рамках програми дошкільного виховання на підприємство завітала група дошкільнят з міського дитячого садочка «Теремок». Двадцять чотири пари оченят з захватом знайомились, як народжуються та ростуть дерева і кущі, як за ними доглядають і що, взагалі, являє собою професія лісівник. Крім лісівничої служби дітлахи ознайомились з роботою єгерської служби.    
     

Цікаво й те, що  малюки залюбки розповідали як треба поводитись в лісі, які звірі і птахи мешкають в лісах Знам’янщини. Приємним було й те що серед малюків є діти, батьки яких працюють на нашому підприємстві.

Дітки подарували підприємству символічне дерево життя, яке виготовили власноруч. Навзаєм лісівники подарували садочку ялівець, який діти пообіцяли посадити разом і доглядати за ним.

 

Інженер

Кирпа О.

 

 

 

Вы здесь: Home Лісівник – професія цікава
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>