Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Зі святом, дорогі освітяни!


   1 жовтня в Україні відсвяткують одне з найбільш довгоочікуваних свят осені – День працівника освіти.

Високе покликання освітянина є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Саме освітяни прикладають не аби які сили для виховання підростаючого покоління, діляться з ними своїми знаннями, навчають бути мудрими і розумними.

 В цей святковий день висловлюємо вдячність керівникам наших шкільних лісництв і колективу Лісної школи за віддану працю, любов до своєї справи. Ваша праця – це погляд в майбутнє, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, добро, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте  молоді.

  Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Колектив Чорноліського лісгоспу

 

 

 

 

Вы здесь: Home Зі святом, дорогі освітяни!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>