Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Дякуємо за захист!


З початку бойових дій на сході країни з Чорноліського лісгоспу на захист Батьківщини призвали 8 працівників підприємства. Ми пишаємося своїми захисниками, молимося за них і чекаємо на їх повернення.

Більше року, а точніше 13 місяців, Сергій Хода майстер лісу Знам'янського лісництва Чорноліського лісгоспу знаходився у зоні АТО.

Призвали Сергія на службу 22 серпня 2014 року у 17 танкову бригаду артилерійського дивізіону, оскільки він за військовою спеціальністю артилерист. Під час перебування на службі наш колега вів бойові чергування на кордоні Донецької і Луганської областей як командир машини БМ-21 "Град". Своїми діями бригада артилеристів під керівництвом Сергія забезпечувала підтримку і допомогу військовикам, які виконували бойові завдання на передовій. Дома військового з нетерпінням чекала кохана дружина та двоє прекрасних діточок: донька Оленка та синок Артемко, а в лісгоспі  - всі колеги.

Повернувшись додому Сергій одразу включивсь у ритм мирного життя, повернувся на роботу. Нині він якісно виконує свої службові обов'язки, рівно так як виконував їх у гарячих точках на сході країни. Сергій Хода отримав статус учасника бойових дій.

Зараз свій військовий обов'язок виконують ще 4 працівники лісгоспу.

І ми, працівники лісгоспу, одноголосно кажемо їм, нашим захисникам: "Ми гордимось вами. Повертайтесь, будь-ласка, живими!"

 

Інженер з лісових культур

О. Кирпа

Вы здесь: Home Дякуємо за захист!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>