Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

У грудні розпочалась операція «Новорічна ялинка»

У грудні в районі розпочата операція «Новорічна ялинка».

  Метою операції є захист зелених хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період й посилення державного контролю за охороною лісів на Знам'янщині. Так, Державним підприємством "Чорноліське лісове господарство" спільно з Знам'янським відділом поліції ГУНП в Кіровоградській області розроблено «Комплексний план заходів з охорони хвойних насаджень Знам'янського району від незаконних вирубок у передноворічний період 2016 року».  Згідно з розробленим планом, будуть організовані та проведені рейдові перевірки - для профілактики незаконних вирубок.

Що необхідно знати при придбанні новорічної ялинки:

 

Отже, з метою боротьби з браконьєрством, всі хвойні дерева, які реалізуються на торгових майданчиках, повинні бути оснащені спеціальними бирками, також на них повинно бути клеймо. Всі номери бирок занесені в єдину базу Державного агентства лісових ресурсів. В номері бирки закодована інформація про вид, сорт дерева і лісництві, з якого воно було відпущено.

Лісгосп інформує, що у відповідності зі статтею 65 КпАП, за незаконну рубку хвойних дерев на порушника накладається адміністративний штраф у розмірі від 85 до 204 гривень і нараховується завдану державі шкоду.

Вы здесь: Home У грудні розпочалась операція «Новорічна ялинка»
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>