Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Лісова охорона ДП "Чорноліський лісгосп" спільно з рятівниками продовжують проводити рейдові перевірки лісових масивів по дотриманню Правил пожежної безпеки в лісах

          Державна лісова охорона ДП "Чорноліського лісгоспу" спільно з продовжують здійснювати рейдові перевірки щодо попередження пожеж у лісових масивах. Тривала суха і тепла осінь сприяє виникненню пожеж у лісах: хворост та опале листя можуть загорітися у будь-яку мить через недбало кинутий недопалок чи сірник. За результатами рейдів, що проводилися впродовж тижня, випадків розпалювання багать відпочиваючими не виявлено, але значно збільшилася кількість громадян, які йдуть до лісу, аби назбирати грибів. Чи щось «вполюють» - невідомо, адже через спекотне літо та недощову осінь дикорослих грибів наразі мало.

 

         

20 жовтня під час рейдової перевірки у лісовому масиві  ДП «Чорноліський лісгосп» Знам’янського лісництва рятувальники та працівники лісового господарства провели масово-роз’яснювальну роботу з жителями м. Знам’янки та Знам’янсокго району, які прийшли до лісу у пошуку грибів. Працівники лісового господарства та рятувальники роз’яснили, що у таку погоду вкрай важливо дотримуватися у лісі правил пожежної безпеки -  не розводити багаття та не кидати незагашеними сірники чи недопалки, а в кращому випадку – взагалі відмовитися від використання вогненебезпечних предметів.

 

        На завершення бесіди учасники рейду вручили їм листівки та порадили, якщо у час перебування в лісі було помічено  невелике загоряння чи навіть тління сухого листя терміново повідомляти до Служби порятунку «101».

 

 

         Головний лісничий Яценко О.М.

Вы здесь: Home Лісова охорона ДП "Чорноліський лісгосп" спільно з рятівниками продовжують проводити рейдові перевірки лісових масивів по дотриманню Правил пожежної безпеки в лісах
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>