Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Розпочато інвентаризацію лісокультурних об'єктів

     Відповідно до наказу від 16 вересня 2015 року № 91 "Про облік та оцінку якості лісокультурних об'єктів у 2015 році", виданого директором ДП "Чорноліський лісгосп" створені комісії по всіх лісництвах та розпочато інвентаризацію наявного садивного матеріалу у посівному відділенні базового розсадника Богданівського лісництва та у  контрольованих середовищах  лісництв лісгоспу, шкільних відділеннях розсадників підприємства, тепличному господарстві та маточних плантаціях.

 

Відповідальними за якість проведення інвентаризації призначено інженерний склад лісгоспу.

Відповідно до вимог Інструкції з проектування, технічного приймання, обліку та оцінки якості лісокультурних об'єктів будуть зроблені висновки щодо стану посівів, шкільних відділень і плантацій, придатності сіянців, саджанців і укорінених живців для садіння чи залишення їх для дорощування на наступний рік.

На черзі інвентаризація лісових культур та промислових плантацій до трьохрічного віку, атестація незімкнутих лісових культур та переведення лісових культур у вкриті лісовою рослинністю землі.

 

 

Всі роботи  з обліку та оцінки якості лісокультурних об'єктів, відповідно до наказу директора, мають бути завершені до 10 листопада 2015 року.

 

 

 

 

Інженер з лісових культур ДП "Чорноліський лісгосп" Олена Кирпа

 

Вы здесь: Home Розпочато інвентаризацію лісокультурних об'єктів
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>