Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Про підсумки новорічної ялинкової кампанії та сезону полювання на хутрових тварин 2014-2015 року

 

     Ось і закінчилась   новорічна ялинкова кампанія   та сезон полювання 2014/2015 років.  

     Напередодні новорічних свят лісівники Знамянщини реалізували майже 1,5 тисячі новорічних ялинок. Одне хвойне дерево в середньому коштувало 69 грн. Завдяки вжитим працівниками лісгоспу посиленим заходам з охорони та збереження хвойних насаджень вдалося вберегти лісові красуні від браконьєрів. Упродовж місяця щоденно та цілодобово лісовою охороною лісгоспу проводились охорона плантацій новорічних ялинок.  Результат – жодна ялинка не зрубана лісопорушниками.

 

    У 2014 році працівниками державної лісової охорони Чорноліського лісгоспу спільно з представниками правоохоронних  і єгерською службою користувачів мисливських угідь щотижнево проводились рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством. За результатами рейдів виявлено 4 випадки порушення правил полювання. На порушників відповідно до чинного законодавства накладено штрафів у сумі 408 грн., сплачено в добровільному порядку 408 грн.

    То ж, лісівники Знам’янщини готуються до наступного сезону: підгодовують і обліковують диких мисливських тварин та планують створення нових плантацій новорічних ялинок, аби  не порушити природний баланс, бо жити треба в гармонії з природою.

Вы здесь: Home Про підсумки новорічної ялинкової кампанії та сезону полювання на хутрових тварин 2014-2015 року
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>