Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

ДП "Чорноліський лісгосп" переймали досвід поєднання електроного обліку деревини у колег ДП "Онікеєвський лісгосп"

     На сьогоднішній день на підприємствах Державного агентства лісових ресурсів України запроваджена система електронного обліку деревини. Не винятком стало і ДП «Чорноліський лісгосп». Завдання електронного обліку – спростити і автоматизувати облік за допомогою сучасних комп'ютерних технологій.

    Електронний облік заготовленої деревини відбувається наступним чином: майстер лісу на лісосіці за допомогою кишенькового персонального комп’ютеру (КПК) проводить приймання лісопродукції від бригади, яка її заготовила. Майстер лісу вносить інформацію по заготовленій деревині до КПК та маркує відповідними бирками   лісопродукцію за допомогою спеціального пристрою. А далі введена інформація синхронізується з центральним рівнем системи для подальшої обробки, аналізу та контролю.

 

 

Як видно з наведеного опису процес електронного обліку деревини цілковито ґрунтується на електронному документообігу. Його основу складає програмне забезпечення, яке дозволяє контролювати етапи руху деревини, де вся облікова інформація передається в електронному вигляді. Важливим результатом роботи системи є значне скорочення паперового документообігу та різних видів звітності між виробничими підрозділами підприємства, а також зменшення тіньового обігу незаконно добутої деревини.

 

Таким чином  система електронного обліку деревини «WinforstPrо» дає можливість переглянути повністю ланцюг руху заготовленої деревини від місця її заготівлі до кінцевого споживача.

 

Наступний, пріоритетний напрямок   роботи підприєства – це застосування електронного обліку деревини в поєднанні із програмою1С: Підприємство, версія 8.2. Лісгосп повинен активізувати роботу в цьому напрямку і в 2015 році сполучити обидві програми у своїй діяльності.

 

То ж, днями делегація ДП «Чорноліський лісгосп»   у складі головного бухгалтера лісгоспу, бухгалтерів лісництв, інженерів та спеціалістів, котрі відповідають за електронний облік деревини  відвідали ДП «Оникіївський лісгосп» - підприємство, яке вже практикує застосування електронного обліку деревини в поєднанні з бухгалтерською програмою «1С: Підприємство. Версія 8.2». З практичним досвідом впровадження електронного обліку деревини та функціонування його з 1С: Підприємство. Версія 8.2 учасників делегації ознайомили відповідальні працівники  Оникіївського лісгоспу.  Вони продемонстрували, як відбувається приймання та відпуск лісопродукції в   лісництвах лісгоспу за допомогою сучасних технічних пристроїв та відображення цих процесів у програмі 1С.

У ході обговорення колеги  проаналізували нагальні виробничі питання і висловили свої бачення щодо вирішення проблемних питань У тісному колі лісівники обмінялись досвідом, поділились своїми планами і спробували знайти шляхи до реалізації порушених питань. Головним же результатом відвідин для лісгоспу має стати налаштування роботи відповідно до вимог часу та кращого лісогосподарського досвіду європейських країн.

Вы здесь: Home ДП "Чорноліський лісгосп" переймали досвід поєднання електроного обліку деревини у колег ДП "Онікеєвський лісгосп"
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>