Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Робочий візит до Чутянського лісництва

     Доброю традицією лісгоспу стала практика проведення виїзних технічних нарад працівників лісгоспу на базах структурних підрозділів лісгоспу. Днями така нарада відбулась  на базі Чутянського лісництва з питання благоустрою садиб лісництв. У нараді прийняли участь керівники всіх структурних підрозділів та контори лісгоспу. Не дарма вибір проведення наради випав на Чутянське лісництво.

 

Радувало око затишок  та відчутний комфорт у приміщенні контори, доглянута прибудинкова територія: гарно підстрижена жива огорожа, створені ландшафтні елементи із вирощених власноруч декоративних рослин і, звичайно ж, садово-паркові архітектурні споруди: чудова альтанка, мініатюрний будиночок, альпійська гірка.

Учасники наради оглянути розсадник декоративних рослин, облаштування проміжного складу для зберігання лісопродукції.

      Директор лісгоспу Зуєв Олександр Васильович надав короткий звіт про фінансово-господарську діяльність за 11 місяців 2014 року лісгоспу, витрати на створення проміжного складу та економічний ефект від його улаштування. Дав оцінку роботі всіх структурних підрозділів лісгоспу та наголосив на певні недоліки, які необхідно  виправити в стислі терміни та достойно завершити рік, який був не з легких як для підприємства так і для держави.  Але, не зважаючи на труднощі, кризове становище в країні, лісгосп працює в штатному режимі, вчасно і в повній мірі сплачує податки і збори усіх рівнів, виплачує заробітну плату працівникам та не допускає скорочення працюючих, створює комфортні умови праці для працюючих, яскравим прикладом якого став благоустрій приміщення та території Чутянського лісництва.

Вы здесь: Home Робочий візит до Чутянського лісництва
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>