Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Починаємо охороняти ялинки

       У Державному підприємстві "Чорноліський лісгосп" розпочлась робота щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від самовільних рубок у передноворічний період 2014/15 років. Відповідний наказ 13 листопада 2014 року підписав директор лісгоспу Зуєв О.В.

 

Метою здійснення запланованих заходів є запобігання порушенням лісового та природохоронного законодавства  щодо незаконного вирубування та пошкодження дерев шпилькових порід у передноворічні дні й посилення охорони лісів від самовільних рубок.

 

Відповідно до наказу затверджено план заходів щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від самовільних рубок. При лісгоспі створено штаб, який координуватиме дії мобільних груп по охороні плантацій новорічних ялинок від  самовільних порубок і забезпечуватиме взаємодію з правоохоронними органами і Кіровоградським обласним управління лісового та мисливського господарства. Також створено робочу мобільну групу із числа інженерного складу лісгоспу для проведення у передноворічний період систематичних рейдів. Крім того, працівники лісової охорони спільно з представниками органів внутрішніх справ проводитимуть перевірки на автошляхах району.

Разом з цим нагадуємо, що самовільна незаконна вирубка та пошкодження шпилькових порід в передноворічний період карається накладанням штрафу та відшкодуванням шкоди у подвійному розмірі такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу.

Вы здесь: Home Починаємо охороняти ялинки
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>