Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Привітання начальника обласного управління лісового та мисливського господарства з Днем працівника лісу

 


Шановні колеги –  лісівники та ветерани галузі!

У третю неділю вересня  відзначається професійне свято працівників лісу. У цей день Україна визнає і вшановує важливу роботу, яка виконується лісівниками у справі вирощування, охорони і управління зеленим багатством і спадщиною країни  - лісами.

Зважаючи на сьогоднішні реалії, в зв’язку з подіями на сході держави наше професійне  свято у лісівничих колективах проходить без гучних святкувань.

Всі ми є громадянами країни, що має свою гідність, має сили, які, сподіваємося, дадуть можливість захистити її незалежність.

Ми живемо з хвилюванням і болем у серці за наших захисників, серед яких є і чимало працівників лісу. У цей важкий час для нашої держави кожен українець лише сумлінною, патріотичною працею може звеличити нашу Україну.

На рахунку працівників лісової Кіровоградщини немало добрих, важливих суспільних справ. Я переконана, що ніякі тимчасові труднощі не зупинять нас на шляху до її економічного і екологічного процвітання.

Напередодні нашого професійного свята прийнято доленосне рішення уряду України щодо збереження системи Держлісагентства, а значить залишена надія на подальший розвиток галузі шляхом реформ.

Будемо вірити в те, що спільними зусиллями  і у складних умовах сьогодення у щоденній плідній співпраці ми упевнено впишемо нову сторінку в історію розвитку лісового господарства Кіровоградщини примноженням і збереження зеленого оберегу нашого краю.

Щиро вітаю усіх вас із професійним святом!

Висловлюю щиру пошану людям усіх професій, які працюють на службі лісу і сумлінною працею возвеличують нашу Україну. Зичу вам невичерпної енергії, добробуту у родинах та вагомих трудових здобутків.

Жити  усім нам під мирним небом, працювати на благо майбутнього суверенної України.

З повагою начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко

Вы здесь: Home Привітання начальника обласного управління лісового та мисливського господарства з Днем працівника лісу
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>