Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Ліс – лікує, спорт - гартує

    За давніми традиціями День працівника лісу лісівники України святкують в третю неділю вересня.  Свято лісівників  визначене не випадково. В другій половині вересня у дерев сповільнюються процеси інтенсивного росту і рослини, скидаючи листя, починають готуватися до зими. Тобто, у рослин закінчується ще один рік росту і розвитку. Тому вересень можна сміливо назвати "обжинками" у лісівників.

 

Щороку профспілки  лісівників області присвячує цьому святу обласну спартакіаду спеціалістів цієї галузі. Так, цього року ці змагання відбулися 15 вересня на міському стадіоні в місті Знам′янка.

Спортивні збори розпочались підніманням прапору, ходою команд та привітальними словами з нагоди Дня працівника лісу начальника Кіровоградського управління лісового та мисливського господарства Ревенко Н.О., та голови профспілок лісівників області  Токарчук В.М.. Начальник управління Ревенко Наталія Олександрівна зі скорботою згадала про загиблих земляків, які знаходились в зоні АТО, запросила всіх присутніх вшанувати пам′ять загиблих за мир і спокій в країні хвилиною мовчання.

В змаганнях прийняли участь 9 команд, а кількість учасників сягнула 150 осіб. Конкурси складались із двох складових: спортивні змагання та конкурси лісівників. Спортивні змагання складались із конкурсів: армспорт, перетягування канату, легкоатлетична естафета, спортивна сім′я та дартс.  Паралельно до спортивних змагань на інших площадках стадіону проходили і спеціалізовані конкурси серед лісівників області. Представники команд стрибали в мішках та на скакалці,  грали в боулінг, збирали лісове насіння, бігали по колоді, пиляли дрова та гасили лісові пожежі.

Веселий настрій та спортивна наснага на  стадіоні тримався протягом 6 годин поспіль як в учасників змагань так і у глядачів. По закінченню змагань начальник управління вручила переможцям конкурсів дипломи та медалі, а командам – переможцям у загальному заліку – кубки.

Закінчились обласні змагання, попереду -  галузеві. Тож захищати честь області від імені лісівників буде команда Онуфріївського лісгоспу, як переможець змагань у загальному заліку. Друге та третє місця зайняли відповідно Олександрійський та Оникіївський лісгоспи.

Наталія Олександрівна подякувала всім учасникам спортивних зборів за показані результати,  глядачам  - за підтримку команд, а директор Чорноліського лісгоспу Зуєв О.В. гостинно запросив учасників зборів і в наступному році приїздити на змагання до нашого міста, як кажуть "в тому ж складі, на тому ж місці".

Всі команди залишили стадіон в доброму настрої, бо лісівники – це одна родина, в якій перемагає дружба.

Вы здесь: Home Ліс – лікує, спорт - гартує
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>