Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

19.05.2014: Очільник лісової галузі Валерій Черняков привітав переможців обласного зльоту шкільних лісництв на Кіровоградщині

   З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній  роботі в галузі лісового господарства, збереженні біологічного різноманіття лісових екосистем  16 – 17 травня 2014 року на базі Новоархангельського дитячого оздоровчого закладу «Бригантина» було проведено обласний етап Всеукраїнського зльоту команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних  навчальних закладі.

 


   До участі в обласному етапі Всеукраїнського зльоту команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних  навчальних закладів були запрошені кращі учнівські лісництва області.

   Урочисту церемонію відкриття зльоту перерізанням символічної стрічки відкрили Голова Держлісагентства України Валерій Черняков та начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко.

 

   Участь у заході також взяли голова Товариства лісівників України Олександр Яресько, керівники Новоархангельської районної державної адміністрації Дмитро Зубов і районної ради Олег Сова та директори лісогосподарських підприємств. 

 

   Від ДП Чорнолісь кий лісгосп участь у зльоті взяли учні Богданівської лісної школи.Підвівши підсумки проведення даного заходу було визначено переможців  обласного зльоту. Богданівське шкільне лісництво вибороло почесне ІІІ місце.

Вы здесь: Home 19.05.2014: Очільник лісової галузі Валерій Черняков привітав переможців обласного зльоту шкільних лісництв на Кіровоградщині
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>